KONST / Litografier / Serigrafi 17516081
nr 1751 6081
Serigrafi
Guiseppe Scaiola. Signerad, Silkscreen, Silkscreen, numrerad 176/295. Silkscreen. Bladets mått: 49x34 cm, yttermått inklusive ram: 57x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:47:00
100 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)